Jolly Land galerijos taisyklės
Jei apsisprendėte įsigyti vieną ar kelis Jolly Land kūrinius – prašau drąsiai rašyti adresu jollyland@gmail.com Atsakyme į Jūsų užklausą gausite tolesnius nurodymus – sąskaitos numerį bei kitus rekvizitus. Susimokėjus už pirkinį jį išsiųsime per 5 darbo dienas registruotu siuntiniu Lietuvos Paštu, nebent pageidausite kitaip. Siuntimo išlaidos paprastai apsiriboja 5 litais. Jei pirksite daugiau kaip už 100 litų, siuntinuką Lietuvoje atsiųsime nemokamai.
Pageidaujant galima tartis dėl susitikimo.

Užsakymai
Bus malonu drauge su Jumis ir Jūsų vizija susėsti prie kvapnios kavos puodelio ir paeskizuoti būsimą papuošalą. Dažnai sunku nuspėti būsimo papuošalo kainą tačiau viskas priklauso nuo pasirenkamų medžiagų kiekio bei kokybės. Visi suprantame, kad sąvoka "brangu" kiekvienam turi skirtingą reikšmę.

Rezervacija
Jei nenumaldomai užsimanėte kažkurio darbelio, bet šiuo metu Jūsų kišenėje švilpia vėjai – ne bėda, pageidaujamą papuošalą galima rezervuoti. Rezervacija galima vienam ar keliems darbeliams. Rezervacijos trukmė – iki 2-jų savaičių. Rezervavus papuošalą, pirkėjas turi susimokėti per sutartą laiką. To nepadarius, rezervacija atšaukiama. Jei tuo pačiu darbeliu susidomi du ar daugiau pirkėjų, vadovausimės laiko kriterijum – kuris pirkėjas buvo pirmesnis. Pirmenybė bus teikiama perkančiam, o ne rezervuojančiam.

Siuntimas
Jūsų pageidaujamas papuošalas bus saugiai supakuotas, kad kelionės metu nebūtų pažeistas. Lietuvoje registruotas pašto siuntas galima sekti. Išsiuntusi jūsų pirkinį atsiųsiu registracijos numerį, kurį įvedę štai šiuo adresu galėsite sekti kada ir kur jūsų siuntinys keliauja. Nėra jokio pavojaus, kad jūsų pirktas papuošalas prapuls.

lietuvos pastas, siuntu sekimas

Grąžinimas
Jei įsigytas papuošalas pakeliui sulūžo ar iš esmės neatitiko Jūsų lūkesčių, papuošalą galite grąžinti per 5 darbo dienas ir atgauti už jį sumokėtus pinigus. Grąžinamas papuošalas turėtų būti nedėvėtas, priešingu atveju jo atgal nepriimsime. Grąžinimo atveju pašto išlaidos apmoka pirkėjas.